Hotel Luhačovice Harmonie

Ubytování v lázních Luhačovice : Hotel Harmonie dříve Fontána je umístěn na okraji lázní Luhačovice u rekreační přehradní nádrže, v údolí říčky Olšavy. Krásná okolní příroda a nenapodobitelná atmosféra jsou hlavními přednostmi této lokality.

Luhačovice Hotel Harmonie Ubytovací služby :
Hotel Harmonie v Luhačovicích má k dispozici v kategorii *** 39 dvou- a třílůžkových pokojů, kategorie ***plus 100 dvoulůžkových pokojů a 2 apartmá - (rekonstruovaný pokoj i koupelna). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), radiem a TV SAT. Hotel Harmonie nemá bezbariérové řešení.

Hotel Harmonie Luhačovice restaurace :
Česká restaurace s 220 místy k sezení ...nabízí tradiční pokrmy české kuchyně, regionální speciality a širokou nabídku moravských vín. Hotelovým hostům jsou zde  podávány bufetové snídaně, obědy a večeře dle výběru z menu. V restauraci se také pořádají společenské akce typu bankety, rauty, oslavy, firemní večírky a svatební hostiny. Denní bar má 60 míst ... nabízí různé druhy kávy, míchané koktejly, alko i nealko nápoje. V letním období lze využít posezení na letní terase, až 200 míst ...zejména v teplých měsících nabízí příjemné posezení s výhledem do přírody.

Hotel Harmonie Luhačovice Hotelové služby :
Doplňkový prodej, směnárna, kosmetika, kadeřnictví, internet, hotelové parkoviště v areálu hotelu. Rehabilitačně-relaxační centrum: vyhřívaný bazén s masážními tryskami, posilovna, sauna, masáže, lázeňské procedury. Všechny služby lze platit kreditními kartami AMEX, DC, EC/MC, JCB, VISA.

Luhačovice hotel Harmonie kongresové služby :
Konferenční kapacity hotelu Harmonie v Luhačovicích : Kongresový sál  130 míst, Janáčkův salonek 32 míst, Salonek Atrium 30 míst, Salonek Business25 míst, Zadní část Denního baru 20 míst. Zpestřete si konferenci či kongres a vyzkoušejte si nejprogresivnější způsob eventů a team buildingu. Bubnovat může naráz až 2 000 účastníků.

Hotel Luhačovice Harmonie - K hotelu přísluší parkovištěHotel Luhačovice Harmonie - disponuje restauracíHotel Luhačovice Harmonie -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Luhačovice Harmonie -  kadeřnictví - holičství Hotel Luhačovice Harmonie -  je k dispozici připojení na internetHotel Luhačovice Harmonie -  je k dispozici letní terasaHotel Luhačovice Harmonie - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty VISAHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty JCBHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Luhačovice Harmonie - krytý bazén v hotelu.Hotel Luhačovice Harmonie - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Hotel Harmonie, Jurkovičova alej 857
Luhačovice 76326 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Luhacovice-Harmonie@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Harmonie ubytování Luhačovice Aktuální počasí částečně oblačno

Doporučte tyto stránky: